Adana Isıcamlı Cam Balkon

Adana ısıcamlı cam balkon hizmeti veren Emir Yapı Adana cam balkon firmamız sizlere ısıcamlı cam balkon hakkında bilgi vermeye devam ediyor. Camların katlanır bir biçimde sağ veya sol yönde toplanabilme özelliği ile mevsimsel değişikliklerden kaynaklanan doğal afetlere en iyi cevap verebilen bir cam sistemidir. Isıcamlı balkon sistemi evinizde modern ve estetik bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Kış aylarında soğuk havadan etkilenmeden tamamen kapalı bir alanda oturabilir, yaz aylarının sıcak günlerinde balkonu tamamen açık bırakarak güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Isıcamlı balkon sistemi, normal cam balkon sistemlerinden daha iyi ısı yalıtımına sahip bir sistemdir.

Dört Mevsim Kullanılabilirlik

Isıcamlı balkon sistemi sadece soğuk havalarda değil, yılın her mevsiminde rahatça kullanılabilmektedir. Cam panelleri soğuk havalarda tamamen kapatarak, kapalı bir balkon olarak kullanabilirsiniz. Sıcak havalarda ise camları tamamen açarak, açık bir balkon olarak da kullanabilirsiniz. Böylece hem soğuk havalarda yağmurun yağışını izleyerek balkonunuzda çay, kahve içebilir, sıcak havalarda güneşin tadını çıkartabilirsiniz.

Maksimum Isı Yalıtımı

Isıcamlı balkon sistemi, diğer cam balkon modellerine göre 5 kat daha fazla ısı yalıtımı sağlamaktadır. Yaz aylarında daha serin bir alan, kış aylarında daha sıcak bir alanda oturabilirsiniz. Bu sistemde kullanılan camlar, alüminyum profiller, fitiller, tekerlekler kısaca kullanılan her malzeme üst düzeyde ısı yalıtımına sahiptir.

Doğal Afetlere Karşı Dayanıklı

Mevsimsel değişikliklerden kaynaklanan yağmur, dolu, kar, fırtına gibi doğal afetlerin balkonunuza girmesine izin vermez. Ayrıca toz, polen, uçan ve yürüyen haşerelerin balkonunuzu kirletmesini engeller.

Fonksiyonel

Düz, oval, açılı balkonlar için rahatça kullanılabilir. Balkonunuzun yapısına ve açısına göre tasarlanan bu sistemde, cam paneller rahatça hareket ettirilir ve direk olmadan açık hale getirebilirsiniz. Böylelikle manzara kaybı yaşamadan, özgürce dış ortamı izleyebilirsiniz.

Özel Kilit Sistemi

Şık tasarımı ve basit kullanımı ile birlikte cam panelleri açmanızı kolaylaştıran zincirli kilitler kullanılmaktadır. Sadece içeriden kilitlenen bu sistemde hırsızlık olaylarına karşı da önlem almış olursunuz. Ayrıca çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için de güvenli bir ortam sağlar. Sert esen rüzgarlarda bile dayanıklıdır ve camlarda titreme sorunu yoktur.

Güvenli

Özel kilit sistemi dışında bu sistemde kullanılan camların tamamı Temperli (Güvenlikli) camlardan oluşmaktadır. Temperli cam, normal camlara göre darbelere kaşı 5 kat daha dayanıklıdır. Kırılması oldukça zor olan bu camlar, bilinçli bir şekilde sert ve metal cisimlerle vurulduğunda kırılmaktadır. Kırıldığı anlarda ise çok ufak yüzlerce parçalara ayrılara size ve çevreye zarar vermez.

Adana ısıcamlı cam balkon hizmetleriniz ve adana cam balkon ile ilgili tüm işlemleriniz için Emir Yapı Adana cam balkon sizlere %100 müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmaktadır. Adana ısıcamlı cam balkon haricinde ki tüm adana cam balkon hizmetlerimize Ana sayfa üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Sizde kaliteli hizmet almak istiyorsanız Hemen Bizi Arayın.

adana-cam-balkon-0116
adana-cam-balkon-0114
adana-cam-balkon-0115
TOP Hemen Arayın