Cam Balkon Adana

ADANA ISICAMLI CAM BALKON

Cam balkon adana Isıcamlı cam balkon, kısaca ısı yalıtımı sağlayan camlar sayesinde balkonun kapatılması işlemi denilebilir. Ancak sadece bununla kalmayan ısıcamlı cam balkon kapaması, ortam ısısını da muhafaza eden bir sistemdir. Isıcamlı cam balkonun beklenilen ısı tasarrufunu sağlayabilmesi için, kullanılan camın üretiminde bahsi geçen maddelerin doğru kullanılması önemlidir. Isıcamlı cam balkon modellerinde kullanılan tüm malzemelerin ısı yalıtımı sağlaması gerekir.

Ürün aksamında kullanılan fitiller, bağlantı noktaları ve profillerin tamamının ısı yalıtım özellikli olması gerekir. Isıcamlı cam balkon nedir sorusuna verilecek en doğru yanıt, kışın soğuklarda ısı yalıtımı sağlayarak evin ve balkonun soğuktan ve yakıt masraflarından tasarruf sağlamasını sağlayan balkon sistemi denilebilir.

ADANA SÜRME CAM BALKON

Adana Sürme Cam Balkon hizmeti sunan Emir Yapı ekibi olarak sizlere sürme cam balkon hakkında bilgiler hazırladık. Sürgülü cam balkonda 5 ayrı ray sistemi vardır. 5 ayrı sistemde camlar farklı yöne açılmaktadır. Yağmur, kar, toz, ve rüzgarı kesinlikle içeri almamaktadır. Sürgülü cam balkon sistemi 8 mm veya 10 mm cam kalınlığından temperli, 500 Kg darbeye dayanıklı ve ŞİŞECAM patentli kaliteli camlardan yapılmaktadır. Genellikle dar balkonlarda, ofis bölme sistemlerinde, kafeteryalarda ve benzeri dükkanlarda dış mekanlarda kullanılabilmektedir. Sürgülü sistem her türlü balkonlarda kullanılır. Alttan taşıma özelliğine sahiptir. Talebe göre hırsızlığa karşı camdan cama özel mekanizma kilidi konulabilmektedir. Kullanmış olduğumuz alüminyum çerçevelerimiz, paslanmaz demir oranı "0" olup sade alüminyum olup, külçe alüminyumlardan profil haline getirilmektedir. Belirli ölçülerde kesilip, mekanlarınıza uygun hale getirilip montajlanmaktadır. Kullanmış olduğumuz aksesuarlar paslanmaz çelikten yapılmakta olup ve üzerine ayrıca plastik kalıplarda korunmaktadır. Bunun nedeni zaman geçtikçe paslanmaz, oksitlenme ve benzeri deformasyonlara karşı korumaktır. Contalar silikon özelliğine sahiptir. İklim değişikliğinde sıcağa ve soğuğa karşı genleşmeye karşı dayanıklıdır. Bu bağlamda contalar su geçirmez. Aralara kullanılan şeffaf contalar alüminyumdan konulmaktadır. Camların kapanma alanlarında yani kasa ile camı hareket ettiren mekanizma arasında kullanılan ithal kıl fitil 1200 mm kalınlığındadır. Zamana karşı yıpranmaya, yağmura, rüzgara ve ısıya dayanıklıdır. Sürme cam sistemleri, yerine ve kullanış amacına göre 2 çeşittir.

ADANA KATLANIR CAM BALKON

Adana katlanır cam balkon sistemleri hava sıcaklıklarının düşmesi ve soğuması ile birlikte balkonlarımızı yavaş yavaş terk ederek, evlerimizin iç mekanlarında hapsolma zamanlarına girmekteyiz. Açık ve temiz bir hava da oturmayı seven bir çok insan için oldukça can sıkan bir durumdur. Yaz aylarının terk etmesi ile birlikte gelen sonbahar süresince üzerimize her geçen gün daha kalın kıyafetler giyerek balkonlarımızda otursak da, sonunda sağlık açısında grip, nezle, mide üşütmesi gibi durumlarla karşı karşıya kalmamız kaçınılmaz oluyor. Fakat artık teraslarda ve balkonlarda oturmaya devam edebilmemizi sağlayan katlanır cam balkon sistemi bizlerin yardımına koşuyor. Katlanır cam balkon sistemi ile balkonlarımızı veya teraslarımızı sadece yılın iki mevsiminde değil, yılın dört mevsiminde kullanabilmemize olanak sağlamaktadır. Modern yapısı, ince ve şık tasarımı, kaliteli ve paslanmaz malzemeleri ile günümüzün her saatinde vakit geçirebileceğimiz katlanır cam balkon sistemi, uzun yıllar boyunca kullanabileceğimiz bir ürün olup, hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

TOP Hemen Arayın